VšĮ „Vibrisė“

Viešoji įstaiga „Vibrisė“ įkurta 2007 metais, siekiant skleisti meilę gyvūnams, informuoti ir šviesti Lietuvos gyventojus apie gyvūnų gerovę, apsaugą, atsakingą auginimą bei globą, skatinti atsakomybę už gyvąją mus supančią aplinką.

Mūsų prioritetas - vaikų ugdymas paminėtomis temomis, organizuojant pamokėles ugdymo įstaigose, socialinio pobūdžio projektus, piešinių, rašinių, nuotraukų ir kitus kūrybinius konkursus vaikams bei paaugliams. Mokyklose vedamus užsiėmimus pritaikome pagal 2012 m. liepos 26 d. Švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintoje „Žmogaus saugos bendrojoje programoje“ išdėstytas nuostatas, susijusias su gyvūnų globa bei saugiu elgesiu su gyvūnais. Šiuo metu tokios pamokėlės organizuojamos tik Kaune, tačiau mūsų planuose - ir kiti miestai bei miesteliai. Bet kuriuo atveju, jei tik Jūs norėtumėte mus pasikviesti pravesti pamokas apie gyvūnus į savo mokyklą arba darželį - drąsiai rašykite mums, ir būtinai pasistengsime apsilankyti!

Nuo 2012 metų VšĮ „Vibrisė“ taip pat dalyvauja mokykloms skirtame projekte „Kam to reikia?“ ir siūlo šias pamokų temas moksleiviams:
Kadangi temas apie gyvūnus ir jų globą galima perteikti ne tik atskirų užsiėmimų metu, bet ir integruojant jas į įvairių dalykų pamokas, kviečiame mums parašyti visus mokytojus, kurie norėtų savo mokinius auklėti būti geresniais, mylėti gamtą ir gyvūnus, kad galėtume kartu dalintis informacine medžiaga, patirtimi, pamokų ir užduočių idėjomis bei pasiekimais. Būtų išties nuostabu suburti visus gyvajai gamtai neabejingus mokytojus bei darželių auklėtojas, kad galėtume tobulėti, vieni kitiems padėti, kurti ilgalaikius projektus ir kartu ugdyti vaikus, mylinčius gamtą bei gyvūnus. Susisiekti galite, užpildę kontaktinę formą.

Ugdymo apie gyvūnų globą temomis mokytojams, tėvams bei besidomintiems moksleiviams rašomas tinklaraštis „Gyvūnai + vaikai + mes“, kuriame pateikiame svarbiausius įvykius bei mintis savo akimis.

Atskirame savo tinklaraštyje „Gyvūnų globa prieglaudose“ mes viešiname specializuotą informaciją gyvūnų globėjams veterinarinėmis ir kitomis aktualiomis temomis, o taip pat kiek galėdami prisidedame prie jų veiklos optimizavimo kitais darbais. Vienas ryškiausių - tai prieglaudoms skirtos programinės įrangos Animal Shelter Manager ir jos naudojimo žinyno vertimas į lietuvių kalbą, kuris nuolat peržiūrimas ir atnaujinamas kartu su naujomis programos versijomis.
Norite prisijungti prie organizacijos veiklos ir Jūs? Esate išties labai laukiami! Susisiekite su mumis, parašydami mums laišką :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą