Reikalinga pagalba

Ieškome savanorių

Kad galėtume plėsti savo veiklą, mes ieškome bendraminčių, su kuriais kartu mes galėtume nuveikti žymiai daugiau.

Šiuo metu mums reikalingi:
  • Savanoriai iš įvairių miestų pamokėlėms vesti - kadangi vis dažniau sulaukiame prašymų atvykti į įvairių miestų ir miestelių mokyklas, mums labai norėtųsi turėti daugiau talkininkų, kurie tokį užsiėmimą priimtų su visa atsakomybe ir norėtų perduoti žinias apie gyvūnus ir jų gerovę augančiai kartai. Pamokų planus turime ir juos perduosime, tad svarbiausios savybės, kurių laukiame iš savanorių - laisvumas prieš auditoriją, noras bendrauti su vaikais ir formuoti gyvūnus gerbiančią kartą bei, žinoma, domėjimasis gyvūnais, nes visada sulaukiame klausimų ir ne tik pagal temą. Be abejo, jei būsite dar ir iniciatyvūs, domėsitės vaikų ugdymo temomis, ieškosite medžiagos ir patys su mūsų pagalba pabandysite sukurti naujų pamokėlių planus - tai būtų išvis nuostabu :)
  • Įvairių klasių ir įvairių dalykų mokytojai: su Jūsų pagalba mes planuotume pamokėles. Anglų kalbos žinios būtų didžiulis privalumas, nes daug medžiagos galėtume pritaikyti iš užsienio. Labai svarbu, kad būtumėte iniciatyvūs, kūrybingi bei mokantys ieškoti ir sisteminti informaciją. Na, ir žinoma, kad iš visos širdies palaikytumėte vaikų ugdymo gyvūnų globos temomis idėją :)
  • Dailininkai, iliustratoriai ar šiaip mokantys gražiai piešti: Jūs padėtumėte mums kurti dalijamą medžiagą su spalvingomis ir nuotaikingomis iliustracijomis.
  • Gerai išmanantys anglų kalbą: kad galėtume greičiau įgyti patirties, mums reikės įvairių straipsnių vertimų. Svarbu, kad vertimai būtų kokybiški, tad būtinos tikrai geros anglų kalbos žinios ir lietuviškos gramatikos išmanymas.

Reikalingi daiktai ir paslaugos

Mes būtume labai dėkingi, jei galėtumėte:
  • Padovanoti balto A4 formato popieriaus, kuris bus naudojamas įvairioms užduotėlėms atspausdinti;
  • Nemokamai atspausdinti nespalvotus ir spalvotus leidinius.
Jei galite kažkuo prisidėti - tiesiog susisiekite su mumis!


Reikalinga finansinė parama

Jei negalite prisidėti savanoriavimu ar kita tiesiogine pagalba, gal galėtumėte skirti mums bent kelis litus? Juk kelionės į mokyklas, skambučiai ir daug kitų smulkmenų - viskas atsiremia į finansus... Šiuo metu mūsų apsilankymo laukia mokyklos iš Kauno rajono, Šiaulių rajono, Klaipėdos, Kėdainių - tačiau kiekviena kelionė mums kainuoja, tad pagalba išties labai reikalinga.

Banko pavedimus galite atlikti šiais rekvizitais:

Gavėjo pavadinimas: VšĮ "Vibrisė"
Gavėjo kodas: 301177608
Sąskaitos nr. LT603500010001003582 (UAB "Paysera LT")
Mokėjimo paskirtis: parama

Mums tap pat galite padėti finansiškai ir kitu paprastu būdu: jei dirbate ir mokate gyventojų pajamų mokestį, tiesiog užpildykite 2 proc. skyrimo formą ir perduokite ją VMI - tokiu atveju net 2 procentus nuo Jūsų sumokėto gyventojų pajamų mokesčio valstybė perduos mums.

Labai nuoširdžiai visiems AČIŪ!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą